Skip to content

Yangın Tesisatları

Non-Destructive Testing (NDT) veya Yıkıcı Olmayan Test (YOT), yangın tesisatlarının ve diğer endüstriyel ekipmanların güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Yangın tesisatlarının zamanla oluşan korozyon, çatlaklar, tıkanmalar gibi sorunlarını tespit etmek ve bu sorunları gidermek amacıyla NDT teknikleri kullanılır. “Yangın Tesisatları NDT Hizmeti” olarak, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla yangın tesisatlarınızın güvenliğini sağlamak için buradayız. Deneyimli NDT uzmanlarımız, endüstri standardına uygun olarak yangın tesisatlarınızı detaylı bir şekilde inceler ve herhangi bir sorun tespit edilirse gerekli önlemleri alır.

Endüstri standartlarının ötesine geçen bilgi birikimiyle, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunuyoruz. Güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren ekibimizle, işiniz emin ellerde.

Deneyimli Uzmanlarımızla Güvendesiniz

Kalite TAKSAN NDT’nin DNA’sının bir parçasıdır. Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunma taahhüdümüzü, uluslararası kabul görmüş kalite belgeleri ile destekliyoruz.

Belgelenmiş Üstün Hizmet

Radyografik Muayene,Ultrasonik Muayene,Penetrant Testi Manyetik Parçacık Testi,Görsel Muayene ve Sertlik Testi

Tahribatsız Muayene Hizmetlerinde Uzmanlık

NDT Hizmetleri İçin Uzman Kadromuzla ile Bağlantı Kurun