Skip to content

29

Yıl
Tecrübe

TAKSAN NDT. MÜH. DAN. TUR. İNŞ. SAN. Ve TİC. A.Ş

TAKSAN, 1994 yılında Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca kurulmuş ve temel olarak sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu tahribatsız muayene hizmetlerini uluslararası standartlar ve kodlar çerçevesinde yerine getirmeyi hedeflemiştir.

TAKSAN, gerek Özel Sektörde gerekse Kamu Sektöründe yer alan bir çok sanayi kuruluşunun imalat ve periyodik kontrollerinde Radyografik Muayene, Ultrasonik Test, Manyetik Parçacık, Sıvı Girici Boya testi, Sertlik Testi gibi tahribatsız muayene hizmetleri vermiştir.

TAKSAN NDT, uluslararası teknik standart ve kodlara uygun şekilde hizmetlerini sürdürebilmek amacıyla personelini çalışma konularında sürekli olarak hizmet içi eğitime tabi tutmaktadır. TAKSAN personelini teknik standartlar konusunda olduğu gibi çevre sağlığı ve çalışma emniyeti konularında da bilgilendirerek özellikle radyografik muayene esnasında hem çalışan personelin hem de çalışma alanında bulunabilecek canlıların radyasyon emniyetinin sağlanmasına özel bir önem göstermektedir.

VİZYONUMUZ

“Sektöründe öncü, hizmetlerinde etik değerlere ve güvenilirliğe önem veren, çalışanlarına ilham veren ve müşterilerin ilk tercih ettiği firma olarak başarıyı kalıcı kılmak.”

MİSYONUMUZ

• Gelişmiş muayene teknikleri kullanmak
• Güvenilir doğru kayıtlar tutmak
• Düşük maliyet, yüksek kalite
• Sürekli eğitim ve gelişim
• Müşteri odaklılık ve samimiyet

KALİTE BELGELERİ

Kaliteye olan taahhüdümüz TS EN ISO/IEC 17020:2012, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ile belgelenmiştir

Taksan ailesi, çevre duyarlılığı ve çevre emniyetine yönelik eğitimlerin gerekliliği konusunda tamamen hemfikirdir. Bu sebeble, şirket yönetimi, ISO 14001 standardında değinilen çevresel hedeflere ulaşmak için tüm mali, idari ve teknik kaynaklarını seferber etmektedir.

NDT Hizmetleri İçin Uzman Kadromuzla ile Bağlantı Kurun