Skip to content

Basınçlı Kaplar, Kazanlar Ve Tanklar

Basınçlı Kaplar, Kazanlar ve Tanklar, endüstriyel alanlarda sıvılar, gazlar veya buharları depolamak, taşımak veya işlemek amacıyla kullanılan önemli ekipmanlardır. Bu tür ekipmanlar, enerji üretimi, kimya endüstrisi, petrokimya, gıda işleme, ilaç üretimi gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Bu kaplar, yüksek basınç altında çalışma gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Basınçlı kaplar, kazanlar ve tanklar endüstriyel süreçlerde kritik bir rol oynar ve bu ekipmanların güvenliği ve bütünlüğü NDT servisi ile sağlanır. Bu testler, potansiyel riskleri minimize etmeye yardımcı olarak endüstriyel tesislerin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Endüstri standartlarının ötesine geçen bilgi birikimiyle, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunuyoruz. Güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren ekibimizle, işiniz emin ellerde.

Deneyimli Uzmanlarımızla Güvendesiniz

Kalite TAKSAN NDT’nin DNA’sının bir parçasıdır. Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunma taahhüdümüzü, uluslararası kabul görmüş kalite belgeleri ile destekliyoruz.

Belgelenmiş Üstün Hizmet

Radyografik Muayene,Ultrasonik Muayene,Penetrant Testi Manyetik Parçacık Testi,Görsel Muayene ve Sertlik Testi

Tahribatsız Muayene Hizmetlerinde Uzmanlık

NDT Hizmetleri İçin Uzman Kadromuzla ile Bağlantı Kurun