Skip to content

Türkak 17020 Danışmanlığı Ve Kurulumu

Günümüzde test, ölçüm ve muayene hizmetleri, ürün ve hizmetlerin güvenilirliğini ve kalitesini belirlemek için kritik bir rol oynar. “TÜRKAK 17020 Danışmanlığı ve Kurulumu”, işletmelerin test, ölçüm ve muayene süreçlerini uluslararası standartlara uygun şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Bu danışmanlık ve kurulum hizmeti, işletmenizin yetkinliğini ve güvenilirliğini işaretlemek için gereken adımları sağlar.
TÜRKAK 17020 danışmanlığı ve kurulumu hizmeti, işletmelere TÜRKAK 17020 standardına uygun şekilde test, ölçüm ve muayene hizmetlerini yönetme becerilerini kazandırmayı amaçlayan bir hizmet programıdır. İşletmeler, uluslararası standartlara uygunluk, süreç yönetimi, belgelendirme ve raporlama gibi konularda destek alarak güvenilirliğini ve yetkinliğini gösterebilir.

Endüstri standartlarının ötesine geçen bilgi birikimiyle, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunuyoruz. Güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren ekibimizle, işiniz emin ellerde.

Deneyimli Uzmanlarımızla Güvendesiniz

Kalite TAKSAN NDT’nin DNA’sının bir parçasıdır. Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunma taahhüdümüzü, uluslararası kabul görmüş kalite belgeleri ile destekliyoruz.

Belgelenmiş Üstün Hizmet

Radyografik Muayene,Ultrasonik Muayene,Penetrant Testi Manyetik Parçacık Testi,Görsel Muayene ve Sertlik Testi

Tahribatsız Muayene Hizmetlerinde Uzmanlık

NDT Hizmetleri İçin Uzman Kadromuzla ile Bağlantı Kurun