Skip to content

6 Sigma Eğitimleri

6 Sigma, iş süreçlerinde hataları ve varyasyonları en aza indirerek, kaliteyi yükseltmeyi ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlayan bir kalite yönetim metodolojisidir. Bu metodoloji, verileri analiz ederek süreçlerdeki iyileştirme fırsatlarını belirler ve istenmeyen varyasyonları kontrol altına alarak işletmeye büyük bir değer sağlar. 6 Sigma Eğitimleri Nedir? 6 Sigma eğitimleri, işletmelerin süreçlerini 6 Sigma metodolojisi ile iyileştirme becerilerini kazandırmayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Katılımcılara, DMAIC (Define, Measure, Analyze, Improve, Control) aşamalarını kullanarak süreçlerini analiz etme, iyileştirme fırsatlarını tanımlama ve kaliteyi artırma becerileri kazandırır. Eğitimler, veri analizi, istatistiksel araçlar ve sürekli iyileştirme prensiplerini içerir.

Endüstri standartlarının ötesine geçen bilgi birikimiyle, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunuyoruz. Güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren ekibimizle, işiniz emin ellerde.

Deneyimli Uzmanlarımızla Güvendesiniz

Kalite TAKSAN NDT’nin DNA’sının bir parçasıdır. Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunma taahhüdümüzü, uluslararası kabul görmüş kalite belgeleri ile destekliyoruz.

Belgelenmiş Üstün Hizmet

Radyografik Muayene,Ultrasonik Muayene,Penetrant Testi Manyetik Parçacık Testi,Görsel Muayene ve Sertlik Testi

Tahribatsız Muayene Hizmetlerinde Uzmanlık

NDT Hizmetleri İçin Uzman Kadromuzla ile Bağlantı Kurun